Flash Furniture CL-MODD-12F-MS SleepComplete 12" Thick Foam and - White
Department: Unspecified MPN: CL-MODD-12F-MS California Prop 65 Warning: No Material: Fabric, Foam Color: White Item Height: in Additional Parts Required: No UPC: 196861132179 Finish: White Model: CL-MODD-12F-MS gtin13: 196861132179 Item Length: 75 in Pattern: Refer to Item Photo Type: Indoor Furniture Compatible Mattress Size: Not Available Item Width: 54 in Features: Flash Furniture CL-MODD-12F-MS SleepComplete 12" Brand: Flash Furniture Firmness: Unspecified