Flash Furniture CL-MODD1-12K-MS SleepComplete 12" Thick Foam and - White
Firmness: Unspecified UPC: 196861132155 Item Height: in Pattern: Refer to Item Photo Additional Parts Required: No Finish: White gtin13: 196861132155 Department: Unspecified Features: Flash Furniture CL-MODD1-12K-MS SleepComplete 12" Type: Indoor Furniture Material: Fabric, Foam Color: White Item Length: 80 in Compatible Mattress Size: Not Available MPN: CL-MODD1-12K-MS Item Width: 76 in California Prop 65 Warning: No Brand: Flash Furniture Model: CL-MODD1-12K-MS