5” Jeffrey Alexander 749-128SIM Birdcage Pewter Cabinet Drawer Pull Handle 128mm
Item Length: 5-15/16 inch Country/Region of Manufacture: Unknown Type: Handle Pull Color: Grey-Black Fixings Supplied: Yes Finish: Pewter gtin13: 843512004049 Suitable For: Cabinets or Furniture Brand: Jeffrey Alexander UPC: 843512004049 Style: Traditional Number in Pack: 1 MPN: 749-128SIM Center-to-Center Measurement: 5 inch Material: Zinc